Zpět na » Premier League » Chelsea a Arsenal se zajímají o Ardu Turana

Premier League - Chelsea a Arsenal se zajímají o Ardu Turana

Chelsea a Arsenal se zajímají o Ardu Turana © adelove.com, zimbio.com, fotbalportal.cz - Wenger a Conte chtějí Ardu Turana

1

Líbilo se

21.07. - Mohl by se jeden z hráčů Barcelony stěhovat do Premier League? Ne, tentokrát není řeč o Lionelu Messim. Jedná se o Ardu Turana, o kterého se údajně zajímají dva londýnské velkokluby. V kádru by jej rád měl Arséne Wenger i Antonio Conte. Zamíří Arda do Arsenalu, nebo do Chelsea? Nebo nakonec z přestupu sejde a turecký reprezentant bude nadále bojovat o svou šanci na Camp Nou?

Arda Turan přišel do Barcelony teprve loni v létě. Do katalánského klubu přestoupil z Atlética Madrid i navzdory tomu, že nemohl na podzim nastupovat v soutěžních zápasech. To mu bylo umožněno až v lednu letošního roku.

Turecký reprezentant si nakonec připsal 18 startů, ale většinou naskočil do hry jen jako střídající hráč. V Barceloně je obrovská konkurence, i proto se může Arda Turan už po roce rozhodnout k odchodu.

Velký zájem o něj projevují, dle řady nejrůznějších zdrojů, především dva kluby. Jsou jimi Arsenal a Chelsea. Blues jsou podle všeho ochotni nabídnout za Ardu Turana 20 miliónů liber. S velmi podobnou částkou operují i Gunners.

Bývalý hráč Galatasaraye, který vyhrál španělskou ligu s Atléticem Madrid i s Barcelonou, by si tak mohl poprvé v kariéře vyzkoušet anglickou Premier League. Zláká ho? Nebo zůstane na Camp Nou a bude se snažit protlačit se do základní sestavy?

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, sport.es, talksport.com, fanatik.com.tr, ibtimes.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články