Zpět na » Premier League » Manchester United v předehrávce kola prohrál s Brightonem

Premier League - Manchester United v předehrávce kola prohrál s Brightonem

Manchester United v předehrávce kola prohrál s Brightonem © premierleague.com - Anthony Martial

0

04.05. - REVIEW Manchester United zahájil zápas aktivně, gól z třetí minuty ale nebyl pro ofsajd uznán. Poté se hra vyrovnala a nakonec to byl Brighton, kdo jediným gólem zápasu rozhodl o držiteli tří bodů.

Brighton & Hove Albion FC - Manchester United 1:0

Branky: 57. Groß

Brighton & Hove Albion FC: Ryan - Bruno (C), Duffy, Dunk, Bong - Knockaert, Stephens, D. Pröpper, Izquierdo (88. March) - Groß (84. Kayal) - G. Murray (90+3. Ulloa)

Manchester United: de Gea - Darmian (68. Shaw), Smalling, Rojo (76. McTominay), Young (C) - Fellaini (68. Lingard), N. Matić, P. Pogba - Mata, Rashford, Martial

Manchester málem vstoupil do zápasu gólově. Ve třetí minutě hosté zahrávali standardní situaci. Na Rashfordův centr si naběhl Fellaini, který tečí dostal míč do sítě. Radost Manchesteru ale přerušil pomezní rozhodčí, který signalizoval Fellainiho ofsajd. Pokračovalo se tak za stavu 0:0.

Brighton nebyl vůbec ustrašeným soupeřem. Manchester sice víc kombinoval s míčem na kopačkách, Brighton ale nebyl bez šancí. Ve dvacáté minutě se z dálky ke střele napřáhl domácí Murray a David de Gea se musel pořádné natáhnout, aby jeho ránu vytěsnil mimo své tři tyče. Náznaky šancí byly ve zbytku poločasu k vidění na obou stranách, branka ale nepadla.

Skóre zápasu se poprvé měnilo až po změně stran. V padesáté sedmé minutě se překvapivě trefili domácí. Izquierdo zavezl míč do vápna a nadýchaným centrem našel Grosse, který se přes obránce United protlačil do zakončení a hlavou poslal Brighton do vedení.

Manchester se ve zbývající půlhodině snažil o vyrovnání, střelám hráčů United ale mnohdy chyběla přesnost. Většina jejich nadějných šancí tak skončil střelou mimo. Brighton proto těsné vedení udržel a překvapivě zdolal Manchester United 1:0.

zdroj: premierleague.com