Zpět na » Premier League » Inter Milán odmítl nabídku Arsenalu. Ivan Perišič poté podal žádost o přestup

Premier League - Inter Milán odmítl nabídku Arsenalu. Ivan Perišič poté podal žádost o přestup

Inter Milán odmítl nabídku Arsenalu. Ivan Perišič poté podal žádost o přestup © youtube.com - Ivan Perišič do Arsenalu?

2

Líbilo se

27.01. - Ředitel Interu Milán Giuseppe Marotta přiznal, že záložník Ivan Perišič podal v klubu žádost o přestup poté, co italský velkoklub odmítl nabídku na hostování z Arsenalu. Kanonýři nabídli Interu Milán hostování Perišiče s možností případného přestupu za 34,5 milionu liber, italský celek ale nabídku odmítl s tím, že preferuje trvalý prodej hráče.

„Perišič požádal klub o přestup, momentálně ale na něj není na stole žádná nabídka. Uvidíme v následujících dnech,“ přiznal Marotta.

„Budeme naslouchat Perišičově žádosti o přestup. Musíme se snažit ho uspokojit, ale zároveň respektovat jeho hodnotu.“

Podle informací televizní stanice Sky nabídl Arsenal Interu Milán počáteční hostování hráče s opcí na trvalý přestup v hodnotě 34,5 milionu liber. To se ale Interu nezamlouvalo a raději by Perišiče, který příští měsíc oslaví 30. narozeniny, prodal nastálo.

Arsenalu se tak stále nedaří přivést vytoužené posily na hostování, když neuspěl ani s nabídkou za Denise Suáreze z Barcelony. Manažer Unai Emery přitom informoval, že Arsenal má v plánu během ledna přivést nové křídlo a stopera.

Perišič, který v letošní sezóně zasáhl do 14 utkání Serie A, seděl v nedělním utkání proti Turíně pouze na lavičce náhradníků. Po skvělých výkonech na šampionátu v Rusku se v nové sezóně trápí a na kontě má pouze tři góly a pět asistencí v celkem 25 utkáních ve všech soutěžích.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články