Zpět na » Premier League » Manchester United se chce zbavit Alexise Sáncheze natrvalo. Jakou cenu si za něj stanovili?

Premier League - Manchester United se chce zbavit Alexise Sáncheze natrvalo. Jakou cenu si za něj stanovili?

Manchester United se chce zbavit Alexise Sáncheze natrvalo. Jakou cenu si za něj stanovili? © express.co.uk - Alexis Sanchez

2

Líbilo se

08.10. - Chilský útočník Alexis Sánchez odešel po nevydařeném působení v Manchesteru United pro letošní sezónu na hostování do Interu Milán a zdá se, že na Old Trafford se již nevrátí. Manchester United podle zákulisních informací přijme nabídky ve výši 25 milionů liber bez ohledu na hráčovy výkony v Itálii, aby se zbavil vysoké zátěže jeho platu.

Rudí ďáblové podle všeho již do budoucna nepočítají s možností návratu chilského reprezentanta na Old Trafford, vedení klubu se totiž rozhodlo, že Alexise Sáncheze prodá jakémukoli týmu, který za něj předloží nabídku alespoň 25 milionů liber.

Alexis Sánchez má za sebou hororových 18 měsíců na Old Trafford po výměně z Arsenalu za Henricha Mchitarjana a klub jej navzdory nedostatku útočníků poslal pro letošní sezónu na hostování do Interu, přestože nadále pokrývá větší část jeho astronomického platu ve výši kolem 500 tisíc liber týdně.

„Plán je dostat zpět alespoň nějaké peníze, které byly vynaloženy na jeho kontrakt,“ svěřil se zdroj z tábora United pro deník The Sun. „Je tu naděje, že se mu povede hostování v Interu a oni, nebo jiný klub, se rozhodnou jej příští léto podepsat.“

„Považujeme to za spravedlivé ocenění, protože má před sebou ještě pěknou řádku dobrých let, na základě jeho věku a silné pověsti.“

Alexis Sánchez od svého příchodu z Arsenalu v lednu 2018 nastřílel za United pouhých pět branek v 45 zápasech a vedení klubu si slibovalo, že na hostování v Interu Milán by mohl navázat na své někdejší výkony.

Nicméně v Itálii zatím Sánchez nastupuje pod vedením kouče Interu Milán Antonia Conteho jen sporadicky a v nové sezóně má dosud na svém kontě jediný vstřelený gól.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 09.10. Odpovědět

Byznys desetiletí … Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články