Zpět na » Premier League » V Premier League dohromady 6 pozitivních testů, potvrzeny jsou v Burnley a ve Watfordu

Premier League - V Premier League dohromady 6 pozitivních testů, potvrzeny jsou v Burnley a ve Watfordu

V Premier League dohromady 6 pozitivních testů, potvrzeny jsou v Burnley a ve Watfordu © burnleyexpress.net, fotbalportal.cz - Ian Woan (vlevo) je jedním z pozitivně testovaných

0

Líbilo se

20.05. - V Premier League se už jednotlivé kluby vrátily k tréninku. Teď proběhlo plošné testování. Výsledky jsou známy u 19 ze 20 týmů. Čeká se ještě na výsledky z Norwiche. Z celkového počtu 748 testů jich bylo 6 pozitivních. Jedná se o tři případy ve Watfordu a jeden v Burnley. Další dva nebyly přesně určeny. Všichni pozitivně testovaní by nyní měli strávit sedm dní v izolaci.

Vedení Premier League potvrdilo, že po první vlně testování bylo zjištěno šest pozitivních testů. Tři případy byly odhaleny ve Watfordu, kde se jedná o jednoho hráče a dva zaměstnance klubu. Jedním z dalších pozitivně testovaných je Ian Woan, asistent hlavního kouče Seana Dyche v Burnley.

Další dva případy byly odhaleny ve třetím klubu. Nebylo sděleno, kvůli GDPR, o jaký klub či o koho se jedná. Celkem bylo provedeno 748 testů. Výsledky známe od devatenácti klubů. Čeká se na výsledky z Norwiche, kde se testovalo v úterý.

Každý, kdo je pozitivně testován, musí být v izolaci po dobu sedmi dnů a nemůže se účastnit klubového tréninku.

Očekává se, že se koncem tohoto týdne kluby zúčastní druhé fáze testování. V úterý už kluby Premier League zahájily tréninky. Čeká se, jak se bude situace vyvíjet dál.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

OK číslo. V bundeslize měli na začátku víc...

MaraHCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články