Zpět na » Serie A » Vymění De Vrij United za Lazio?

Serie A - Vymění De Vrij United za Lazio?

Vymění De Vrij United za Lazio? © express.co.uk - Stefan de Vrij

1

Líbilo se

28.07. - Stefan De Vrij podle některých médií neměl daleko k angažmá v Manchesteru United, ale dost možná nakonec zakotví někde úplně jinde. Poslední zprávy z přestupového trhu totiž hovoří o zvratu v hráčově rozhodnutí. Ten by totiž mohl vyměnit Manchester United za římské Lazio.

Biancocelesti v poslední době příliš mnoho úspěchů nezaznamenali. Minimálně na poli přestupů jim několik obchodů nevyšlo a fanoušci se pomalu začali hlasitě ozývat. Sportovní ředitel Igli Tare dlouho sliboval velkou posilu do obrany a Davide Astori z Cagliari prý měl smlouvu již přichystanou, ale nakonec si místo Lazia vybral nenáviděného rivala AS.

Tuto hořkou pilulku odmítlo několik fanoušků spolknout a jali se demonstrovat proti vedení svého celku. Prezident Claudio Lotito vše považoval za hon na vlastní osobu, Igli Tare se podle vlastního vyjádření cítil v ohrožení života. Byl dokonce donucen změnit si telefonní číslo, neboť mu bylo vyhrožováno. Aby zklidnil napjatou atmosféru, fanouškům slíbil, že co nejdříve sežene adekvátní posily a pokud se tak nestane, prý rezignuje.

A své slovo, zdá se, drží. Italské deníky totiž hovoří o bleskové akci v Holandsku, jejímž cílem je Stefan De Vrij. Jeden z hlavních protagonistů van Gaalova bronzového týmu z MS v Brazílii v současné době válí za Feyenoord, ale ten se již smířil s hráčovým odchodem. Problémem byla pouze destinace. Laziu totiž vyrostl jeden velký konkurent, když se do hry o obráncův podpis vložil Manchester United.

Nakonec se však zdá, že De Vrij opravdu přestoupí právě do Věčného města. Lazio totiž navýšilo svou původní nabídku ze sedmi milionů eur na požadovaných devět. Nyní se k celé věci vyjádřila také nizozemská média. RTV Rijnmond dokonce uvedl: „V tuto chvíli je nejblíže Lazio. Manchester United žádnou konkrétní nabídku nepodal. Navíc, anglický klub podle zákulisních zpráv nebude chtít investovat do tohoto hráče.“

„Z Premier League se ozval pouze Southampton, ale jednalo se pouze o neformální kontakt. Trenér Ronald Koeman má s hráčem dobré zkušenosti. Ale Lazio s klubem již jednalo a hráč sám se tomuto angažmá nebrání.“ Podobné informace má také italský deník Corriere dello Sport, který uvádí, že kluby jsou již v pokročilé fázi jednání a přestup by mohl být dotažen začátkem dalšího týdne.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Urcite by si vybral lazio, ak by ho chcel manu Smajlík 3 Smajlík 3

Rimskyvlk

No bolo na case, Dias - Biava uz idu pomaly do dochodku a Lazio potrebuje investovat do lepsich a perspektivnejsich hracov. Este by to chcelo poriadneho utocnika.

Princ z Paríža
Reklama
Reklama
Nejnovější články