Zpět na » Serie A » Nainggolan oznámil důvody, proč odmítl nabídku Chelsea

Serie A - Nainggolan oznámil důvody, proč odmítl nabídku Chelsea

Nainggolan oznámil důvody, proč odmítl nabídku Chelsea © zimbio.com - Radja Nainggolan odmítl Chelsea.

1

Líbilo se

02.02. - Radja Nainggolan prožil velmi dobrou minulou sezónu a zazářil i na mistrovství Evropy, jenž uspořádala Francie. O belgického středopolaře následně stála Chelsea, Nainggolan ale přestup do Premier League odmítl. Nyní zveřejnil, jaké důvody ho k tomu vedly.

Osmadvacetiletý záložník měl v létě velmi blízko přestupu do Anglie, kde o něj stál manažer Chelsea Antonio Conte. Radja Nainggolan se ale rozhodl zůstat v hlavním italském městě a do Premier League tak nepřestoupil.

"Byl jsem v Itálii 12 let, šlo o volbu životního stylu. Cítím zde respekt a nechtěl jsem to všechno jen tak opustit. Jsem šťastný, že zde žiju a že můžu hrát za takový tým," řekl Nainggolan pro SkySports.

Bývalý hráč Piacenzy či Cagliari byl v lednu spojován i s přestupem do Číny, tuto možnost ale sám několikrát smetl ze stolu. Jenže oproti Číně se zdá, že Chelsea se jen tak snadno nevzdá a v létě opět podnikne kroky pro to, aby Nainggolana získala.

V kuloárech se začíná spekulovat i o možné přestupové částce za Belgičana. V květnu loňského roku Blues nabídli římským Vlkům 42 milionů eur, tato nabídka byla ale rychle odmítnuta. Po sezóně by mohla přijít další, údajně až v hodnotě šedesáti milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hmmm asi mnohem důležitější než to že Frank Lampard ukončil karieru... Smajlík 11 Smajlík 11

MUFC_RedArmy
Eidur - 03.02. Odpovědět

Asi tak Smajlík 3

Eidur

to prijde tak za tyden

BeckhamKakaZidane
Miras - 05.02. Odpovědět

Taky jsem se divil, že tu o tom není ani zmínka.

Miras
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články