Zpět na » Serie A » Belotti nasázel hattrick za osm minut, Juventus ztratil, Inter naděloval

Serie A - Belotti nasázel hattrick za osm minut, Juventus ztratil, Inter naděloval

Belotti nasázel hattrick za osm minut, Juventus ztratil, Inter naděloval © zimbio.com - Andrea Belotti nasázel hattrick.

1

05.03. - REVIEW Andrea Belotti prakticky sám otočil duel proti Palermu a během osmi minut v závěru střetnutí nasázel hattrick. Turín tak uspěl, to druhý celek z toho města překvapivě ztratil, Juventus jen remizoval v Udine. Zastřílel si naopak Inter, Cagliari si odneslo pět branek.

Cagliari 1:5 (1:2) Inter Milán

Branky: 42. Borriello (Barella) - 34. Perišić (Banega), 39. Banega, 47. Perišić, 67. Icardi (pen.), 89. Gagliardini (Éder)

Šance ze 7. minuty ukázala, jak se asi zápas bude vyvíjet. Pedro mohl otevřít účet utkání a poslat domácí do vedení, na brankové čáře ovšem mít odkopl Medel.

Poté už hráli jen hosté a domácím duel vůbec nevyšel. První šanci měl střílející Miranda, Gabriel dokázal míč vyškrábnout na břevno. O pár minut později už se ale hosté radovali, za obranu si naběhl Ivan Perišič a využil pěkné přihrávky Banegy.

Cagliari Calcio v FC Internazionale - Serie A
Inter si dnes zastřílel. (zdroj: zimbio.com)

Pět minut poté si míč k přímému kopu vzal sám Banega a po asistenci přidal i parádní branku. Do kabin ale Inter nešel úplně s nejlepšími pocity, neboť tři minuty před pauzou propálil Handanoviče Borriello.

Z přímého kopu Borriello ještě hostujícího gólmana nepřekonal, akce ovšem pokračovala a nakonec skončila přesnou hlavičkou domácího útočníka.

Jenže po dvou minutách druhé půle bylo definitivně rozhodnuto. Icardi přenechal míč Perišičovi a ten po kličce krásně zavěsil. Gabriel následně zneškodnil příležitost Icardimu, pokutový kop po svém faulu už ale lapit nedokázal.

Poslední slovo si vzal Roberto Gagliardini a dobrou ranou k levé tyči uzavřel skóre na konečných 1:5.

Udinese 1:1 (1:0) Juventus

Branky: 37. D. Zapata (Danilo) - 60. Bonucci (Dybala)

Juventus toho dnes příliš nepředvedl a za bod na hřišti Udinese může být rád. Domácí skvěle bránili a svou první šanci dokázali proměnit.

Ve 37. minutě po levé straně unikl Duván Zapata, Bonucci ho nedokázal ubránit a střela i po teči gólmana Buffona skončila v síti hostujícího celku.

Udinese Calcio v Juventus FC - Serie A
Leaonrdo Bonucci v souboji s Duvánem Zapatou. (zdroj: zimbio.com)

Stará dáma měla jedinou šanci, dokázala ji ovšem využít. Po hodině hry rozehrál standardku Paulo Dybala a nádherným centrem našel hlavu Leonarda Bonucciho. Ten odčinil svou chybu u první branky a vyrovnal na 1:1.

Rozhodnout ovšem mohli domácí, Danilo ale jen orazítkoval tyč a akci Zapaty v závěru utkání zastavil skvělým skluzem Bonucci. Juventus tak ztratil dva body, AS Řím ovšem s Neapolí prohrál a tak vlastně Juventus bod získává.

Výsledky nedělních zápasů 27. kola italské Serie A:

Atalanta - Fiorentina 0:0
Cagliari - Inter 1:5 (42. Borriello - 34. a 47. Perišić, 39. Banega, 67. z penalty Icardi, 88. Gagliardini)
Crotone - Sassuolo 0:0
Empoli - Janov 0:2 (89. Ntcham, 90+1. Hiljemark)
Turín - Palermo 3:1 (73., 76. a 81. Belotti - 30. Rispoli)
Udinese - Juventus 1:1 (37. Zapata - 60. Bonucci)
Bologna - Lazio 0:2 (9. a 74. Immobile)