Zpět na » Serie A » Skončí Bonucci po půl roce u milánského AC? Zájem má mít Bílý balet

Serie A - Skončí Bonucci po půl roce u milánského AC? Zájem má mít Bílý balet

Skončí Bonucci po půl roce u milánského AC? Zájem má mít Bílý balet © zimbio.com - Leonardo Bonucci v dresu milánského AC.

1

Líbilo se

25.11. - Chystá se lednový šokující přestup? Leonardo Bonucci teprve v létě zamířil z Juventusu do Milána, jenže tomu se ideálně nedaří a v lednu údajně bude následovat několik odchodů. Jedním takovým by mohl být i Leonardo Bonucci, o kterého stojí Real Madrid.

V létě přestoupil k Rossoneri za 42 milionů eur, dobré období své kariéry ale nyní Leonardo Bonucci neprožívá. AC Milán je po třetině sezóny až na sedmé pozici a na Scudetto může zapomenout.

Reálně se příliš nejeví ani účast v Lize mistrů a tak bude muset vedení italského klubu sáhnout k dalším změnám. Tentokrát se ale nebude jednat o příchody, v lednu by mělo několik hráčů Milán opustit.

A jedním z nich by mohl být i zkušený obránce Leonardo Bonucci, o kterého se podle serveru Fichajes.net uchází Real Madrid. Vedení Bílého baletu je fascinováno jeho bohatými zkušenostmi a fyzickými či technickými schopnostmi.

Pokud ale Real skutečně bude Bonucciho v zimě chtít, nebude to levná záležitost. Milán rozhodně nehodlá jít pod cenu, za kterou Itala získal v létě. Real Madrid si tak případně musí připravit minimálně 42 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články