Zpět na » Serie A » Icardi se vrátil k tréninku, v Interu nakonec zůstane

Serie A - Icardi se vrátil k tréninku, v Interu nakonec zůstane

Icardi se vrátil k tréninku, v Interu nakonec zůstane © skysports.com - Mauro Icardi

1

Líbilo se

23.08. - Ačkoliv to ještě před několika dny vypadalo na přestup Maura Icardiho do Neapole, nakonec k němu zřejmě ani nedojde. Argentinský forward se dnes vrátil k tréninku s Interem Milán, což by mělo znamenat jeho setrvání na San Siru.

O této zprávě informovala současná přítelkyně a také agentka Wanda Nara, která povrdila, že se Icardi zapojí do tréninku se současným zaměstnavatelem. Spekaluce ohledně odchodu Maura Icardiho do Neapole najednou utichly, dost možná tomu pomohl transfer Hirvinga Lozana, který si to namířil právě k potencionálnímu zájemci.

Následně se k této informace přidala italská média, která ihned informovala o tom, že se argentinský forward skutečně zapojí do tréninku, což by dost možná znamenalo setrvání v klubu.

Šestadvacetiletý hráč doposud trénoval individuálně, za což mohl spor s vedením klubu a předvším jeho hlavním trenérem Antoniem Contem. Icardi se rovněž nezúčastnil International Champions Cupu, ve kterém se Interu podařilo uspět pouze v jediném ze dvou zápasů.

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan

To se pořád o někom píše nejméně 3 měsíce, že odejde a pak stejně nakonec zůstane...to samý Bale

Tomguncz9
Forte02 - 24.08. Odpovědět

A bude to samý i Neymar Smajlík 1

Forte02

To je tak vždycky jak se o někam píše dlouho tak nepřestoupí

Barcelonan
Reklama
Reklama
Nejnovější články