Zpět na » Liga mistrů » Na tohle jsme čekali 30 let, burcuje před odvetou Reina

Liga mistrů - Na tohle jsme čekali 30 let, burcuje před odvetou Reina

Na tohle jsme čekali 30 let, burcuje před odvetou Reina © zimbio.com - Pepe Reina.

0

Líbilo se

07.03. - Neapol sice po prvním utkání ztrácí dvě branky, na domácím hřišti se chce ale pokusit o překvapení a vyřadit favorizovaného obhájce. Fanoušky i své spoluhráče burcuje gólman Pepe Reina, který rozhodně nic nevzdává a očekává ještě velkou bitvu.

Neapol sice v Madridu prohrála, vstřelila ale důležitou branku a před odvetou tak nic nevzdává. Ba naopak, Neapol hodlá vytvořit Realu Madrid na domácí půdě pořádné peklo a pokusit se o velké překvapení.

Své fanoušky i spoluhráče burcuje především Pepe Reina, španělský gólman. "Jsme plní očekávání. Na něco takového jsme čekali třicet let. Je to dar pro město hrát proti nejlepšímu týmu světa," řekl Reina na tiskové konferenci.

"Real je favoritem, ale na stadionu to bude opravdové peklo. Fotbal je hra o jedenácti lidech proti jedenácti, stát se může všechno a my moc dobře víme, jak dnes hrát," tvrdil a motivoval své spoluhráče před osmifinálovou odvetou Reina.

Čtyřiatřicetiletý brankář se opět vyjádřil i k Sergiu Ramosovi, o němž před prvním duelem prohlásil, že doufá, že už v závěru utkání nebude na hřišti. "Sergio Ramos? Není nebezpečný jen v 93. minutě," dodal s úsměvem na tváři.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reklama
Reklama
Nejnovější články