Zpět na » Liga mistrů » 6 poznatků ze včerejšího utkání Tottenhamu s Realem: Gól, který neměl platit, Ronaldo na nesprávném místě, herec Casemiro

Liga mistrů - 6 poznatků ze včerejšího utkání Tottenhamu s Realem: Gól, který neměl platit, Ronaldo na nesprávném místě, herec Casemiro

6 poznatků ze včerejšího utkání Tottenhamu s Realem: Gól, který neměl platit, Ronaldo na nesprávném místě, herec Casemiro © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

02.11. - VIDEO Tottenham si včera dokráčel ve velkém stylu pro historicky první výhru nad Realem Madrid, čímž si zajistil postup do osmifinálové fáze a má velmi blízko i k prvnímu místu ve skupině H. Celý zápas přinesl kromě hry samotné i několik zajímavých momentů a údajů...

Gól, který neměl platit

Gól, který nasměroval Kohouty na správnou cestu. Byla to pěkná akce, leč už z prvního opakovaného záběru bylo evidentní, že přihrávka do strany Harryho Kanea na Trippiera šla do ofsajdového postavení krajního beka domácího týmu. Od něj pak putoval míč rychle na z druhé vlny nabíhajícího Alliho, který ho dostal do sítě. Praporek Bahattina Durana zůstal ale dole.

Kde byl Dele Alli před pěti roky?

Určitě to byl pro Dele Alliho nezapomenutelný moment. Dva góly do sítě Realu Madrid je okamžik, který si bude pamatovat na celý život. Jiný speciální večer ale prožil Alli téměř na den přesně před pěti lety. 2. listopadu 2012 totiž debutoval mezi seniory za MK Dons v zápase FA Cupu proti Cambridge City.

Ronaldo ve špatnou chvíli na špatném místě

Kolikrát už byl portugalský útočník Cristiano Ronaldo ve správný okamžik na tom správném místě. Ovšem to nebyl případ včerejšího zápasu ve Wembley. Nebo alespoň ne v situaci ze 62. minuty, těsně před třetím gólem Kohoutů. To se totiž v malém vápně domácích strhla trma-vrma a ke střele se nakonec dostal Sergio Ramos. Jenže Cristiano Ronaldo zabránil tomu, aby se skóre měnilo na 2:1, protože kapitánem Realu vyslaná střela, která mířila do sítě, se nešťastně zastavila na noze CR7.

Eriksen prolomil smůlu v Lize mistrů

Christian Eriksen je dobře znám především díky svým nahrávačským schopnostem, jimiž dokáže odemknout i ty nejsevřenější obranné šiky. I díky tomu si Spurs mohli užívat zápasy v milionářské Lize mistrů. Nicméně střílení gólů v Champions League pro něj bylo něco neznámého. Naposledy totiž poznal radost z gólu v této soutěži před pěti lety, ještě v dresu Ajaxu do sítě Manchesteru City.

Dembélého msta, Ramosova ironie

Jeden souboj zapříčinil dvě žluté karty. To by nebylo nic divného, kdyby je nakonec hráči nedostali až o několik minut poté. Původem všeho byl totiž souboj Dembélého s Ramosem, kdy se španělský zadák snažil zastavit domácího hráče loktem, který mu v souboji obtiskl svoji dlaň do tváře. Pár chvil nato ale Dembélé zajel do Kroose aby pak setrvačností sroloval i Ramose, což bezesporu byla msta ze strany belgického záložníka, který mohl být rád, že neviděl za zákrok na Kroose také žlutou. Napomenutí s nakonec díky Dembélému neušetřil ani Ramos, který později ironicky zatleskal sudímu Cakirovi, jako zhodnocení trestu pro fotbalistu Tottenhamu.

Casemiro a jeho teatrální pád

Dříve byl na podobné habaďůry v Realu specialistou Pepe, který chodil k zemi už při fouknutí větru. Včera se ho snažil napodobit i Casemiro. Vypadalo to docela komicky, když po zatažení od domácího hráče začal Casemiro vrávorat a pak, po několika sekundách, aby dodal akci na závažnosti, upadl na zem. Tyjátr.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 03.11. Odpovědět

Kdo se to tady ještě před nedávnem smál,že Anglickej fotbal je odpad a na Španělské kluby nemá? Smajlík 4

DeviI
Wazz - 04.11. Odpovědět

píšuis Dalko a jenmu podobní zoufalci

Wazz

casemiro se má asi od koho učit..letos to není první simulace.. stále častěji a častěji rozhazuje hned při drobném kontaktu rukami.. Ten včerejší komediální pád pobavil snad všechny. Já sledoval zápas s polským komentářem a ti se z toho málem složili.. Smajlík 3

Thiago_A

Baletky se stezuji na offside Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Kdyz jste davali goly ve dvou finalech LM napravo a nalevo vam to nevadilo ze?

CARMA IS A BITCH! sezerte si to Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

BeckhamKakaZidane

jenže v tomto zápase vůbec o nic nešlo..jestli postoupí z 1. nebo 2: místa je celkem fuk.. v semifinale či jiné fázi má gol z ofsidu daleko větší dopad.

Thiago_A
Kadim - 02.11. Odpovědět

Tak zrovna tahle situaci mi u Casemira přišla v pořádku. Prostě ho zatahnul za rameno.

Kadim
COKO - 02.11. Odpovědět

Smajlík 2 no to snad ne

COKO
DeviI - 03.11. Odpovědět

Smajlík 4

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články