Zpět na » Primera Division » O Ardu se zajímá Arsenal. I přesto, že se k působení v něm vyjadřoval s despektem

Primera Division - O Ardu se zajímá Arsenal. I přesto, že se k působení v něm vyjadřoval s despektem

O Ardu se zajímá Arsenal. I přesto, že se k působení v něm vyjadřoval s despektem © punditarena.com - Arda Turan

3

Líbilo se

10.07. - BULVÁRNÍK Arda Turan, záložník Barcelony, je poslední dobou spojován s mnoha kluby, které mají údajně zájem o jeho angažmá. Před pár dny to byla Borussia Dortmund, nyní Diario Sport uvedl, že interes projevil i londýnský Arsenal. A to přesto, že zhruba před dvěma měsíci angažmá v tomto klubu Turan hodnotil s velkým despektem.

„Cítil jsem, že přestoupím do Barçy. Upřímně jsem si říkal: ,Pokud budu hrát velmi dobře, přestoupím tam, protože můj herní styl do tohoto týmu zapadá. Pokud budu hrát dobře, skončím v Arsenalu.´ Kvůli svému hernímu stylu s míčem, jednoduché hře na krátko, agresivitě, když je třeba, ale zejména kvalitě, jsem věděl, že bych se do Barcelony mohl dostat," uvedl Turan k možnostem, jaké se mu naskýtaly ještě před rokem.

Teď možná svá slova bude překrucovat, nebo brát zpět. Arsenal se o něj totiž podle sobotního vydání Diario Sport zajímá znovu a příznivci Gunners určitě mají jeho slova v živé paměti.

Jenže je tady hned několik důvodů proč by se Arda Turan nakonec na Emiartes Stadium stěhovat neměl.

1. Arda Turan z Barcelony odcházet nechce. Přišel teprve před dvanácti měsíci a nemá v úmyslu vzdávat svůj sen triumfovat na Camp Nou tak brzy. Sebevědomí mu nechybí, místo v národním týmu ani přes omezený počet zápasových minut ohroženo nemá a věří si, že se pořád může stát stálým členem základní sestavy.

2. Přítomnost Dortmundu, která může zhatit celý transfer. Borussia hodně aktivně hledá náhradu za Mchitarjana, který přestoupil do Manchesteru United, a byť v této souvislosti byli uváděni André Schürrle a Karim Bellarabi, Arda Turan je přeci jenom větší klasa.

3. Arsenal se určitě nebude pouštět do nějaké dražby. Především proto, že má problémy najít útočníka a levého obránce, kam by měl letos v létě zainvestovat. Nicméně zájem Arsenalu alespoň udrží Dortmund ve střehu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, punditarena.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články