Zpět na » Primera Division » Ardu barcelonští fans nemají moc rádi. A teď si svoje postavení ještě zhoršil

Primera Division - Ardu barcelonští fans nemají moc rádi. A teď si svoje postavení ještě zhoršil

Ardu barcelonští fans nemají moc rádi. A teď si svoje postavení ještě zhoršil © 90min.com - Arda Turan

3

Líbilo se

14.08. - Barcelonský záložník Arda Turan nepříliš úspěšně bojoval o to, aby se prokousal do základní sestavy kouče Enriqueho. Dostatečný feeling nezafungoval ani mezi ním a fanoušky azulgranas. A poslední extempore na sociálních sítích jejich chatrný vztah ještě více podryje.

Je to tak. Příznivci Barcelony si k Ardovi Turanovi cestu nenašli. Za všechno asi mohou výkony, které turecký reprezentant předváděl během půl roku, co mohl nastupovat za katalánský klub.

Během něj se moc nevyznamenal a vzhledem k utracené sumě 41 milionů eur, kterou za něj vedení zapaltilo Atléticu Madrid, leží fanouškům španělského mistra v žaludku. A jestli byla nějaká šance po obstojných výkonech v přípravě toto pouto posílit, pak nešťastný příspěvek na sociálních sítích může eventuální naději zhatit.

O co šlo? Real Madrid se na Twitteru chlubil novým logem na rukávu svých dresů, který vyjadřuje 11. získanou trofej za vítězství v Lize mistrů. Jeden pozorný fanoušek ovšem zaregistroval, jak tuto fotogafii Arda Turan „olajkoval". Svúj úlovek proto hned za tepla vložil na Twitter a okomentoval slovy: „Vykopněte ho z našeho klubu."

Fanoušky Barcelony to pochopitelně pobouřilo, nicméně samotný hráč vysvětloval příčiny toho, co se stalo. Dle jeho vyjádření mu někdo hacknul twitterový účet a s lajkem pod obrázkem dresu madridského klubu, úhlavního rivala azulgranas, prý nemá nic společného. „Před dvěma dny mi byl na krátkou dobu hacknutý účet. Během tohoto času byl retweetnut jeden příspěvek a lajknuty dvě fotky bez mého vědomí."

Pravda to může být, ale nemusí. Ať tak či tak, Arda má zas o něco ztíženo úsilí dostat se do srdcí fanoušků Barcelony.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články