Zpět na » Primera Division » Šlágr španělské ligy skončil nerozhodně, Barcelona ale cítí křivdu pro neuznaný gól

Primera Division - Šlágr španělské ligy skončil nerozhodně, Barcelona ale cítí křivdu pro neuznaný gól

Šlágr španělské ligy skončil nerozhodně, Barcelona ale cítí křivdu pro neuznaný gól © as.com - Barcelona se rozešla s Valencií nerozhodně

1

26.11. - REVIEW Šlágr 13. kola španělské ligy mezi druhou Valencií a vedoucí Barcelonou skončil dělbou bodů. Do vedení šla po hodině hry Valencie prostřednictvím branky Rodriga, v závěrečné desetiminutovce ale vyrovnal barcelonský obránce Jordi Alba. Nicméně Barcelona cítí velkou křivdu kvůli neuznanému gólu po střele Messiho.

Valencia CF 1:1 Barcelona

Góly: 60. Rodrigo - 82. Alba

Valencia: Neto - Montoya, Garay (86. Vezo), Gonzalo, Gaya - Soler (89. Mina), Kondogbia, Parejo, Guedes - Rodrigo (82. Pereira), Zaza

Barcelona: Ter Stegen - Semedo (80. Aleix Vidal), Umtiti, Vermaelen, Alba - Rakitić (68. Deulofeu), Paulinho, Busquets, Iniesta (72. Denis) - Messi, Suárez

První poločas na stadionu Mestalla nabídl minimum gólových příležitostí. Barcelona v podstatě celou dobu držela míč na svých kopačkách. Jakmile ho získala Valencie, dokázala ho hned vybojovat zpět pod svoji kontrolu. Valencii míč na kopačkách hodně pálil, moc dlouho s ním nevydržela. Ovšem z územní převahy Katalánců žádné vážnější příležitosti nepramenily.

Vše odstartovala střela z dálky od Paulinha ve čtvrté minutě, kterého napodobil chvíli nato i Rakitić. Mezitím se pokoušel po ztrátě Rakitiće o střelu Rodrigo, ovšem barcelonská obrana byla pozorná a jeho ránu zblokovala.

Nejdůležitější akce pak přišla přesně po půlhodině hry. Messi totiž vystřelil zpoza vápna, Neto v brance Valencie zaváhal, míč ztlumil rukama pouze před sebe a ten následně mezi jeho nohama putoval směrem do sítě. Brankář balón vyškrábl, ale evidentně pozdě, kdy už překročil brankovou čáru, nicméně sudí nechal v hře pokračovat. Tento moment určitě bude médii propírán hodně dlouho.

Hned z brejku do rozhozené obrany Barcelony pak měla velkou šanci i Valencia, ale Zaza vypálil křížnou střelu jen těsně vedle tyče Ter Stegenovy brány. Barcelonskou snahu pak ještě vyjádřil z úhlu pálící Suárez, jehož vychytal Neto.

Druhá část zápasu přinesla dost odlišný obrázek. Valencia se přeci jen víc osmělila a Barcelona delší úseky sledovala její kombinace. V 51. minutě ještě Zaza po nabídce Guedese pálil vedle, hráče PSG, který ve Valencii hostuje pak po zasekávačce ve vápně vychytal Ter Stegen. Ovšem napotřetí už Mestalla slavila. Přihrávku z levé strany od Gayi totiž dostal Rodrigo do sítě.

Barca po inkasovaném gólu úplně vypadla z role, nedokázala se nebezpečně přiblížit k domácí šestnáctce. Až čtvrt hodiny před koncem zahrozil tvrdou střelou z otočky Suárez, ale brankář Netopýrů byl pozorný. Když se to nejméně čekalo, přišlo vyrovnání Barcelony.

Leo Messi poslal křížný pas za obranu, kam si chytře naběhl Jordi Alba a na dlouhou nohu dostal balón do sítě Neta - 1:1. Skóre se pak ve zbývajícím čase ještě mohlo překlopit na stranou obou týmů. Nejprve v 90. minutě Paulinho po rohu hlavičkoval nad, v nastaveném čase pak mnohem nebezpečnější situace nevyužili Pereira a Zaza.

Wazz - 27.11. Odpovědět

Smajlík 3 goal-line technology v té nejvíc nejlepší lize na světě pořád nic? lol.. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Papa Peres už začíná tahat Králíky z klobouku. Včera velmi kontroverzni pencle pro Madrid v posledních okamžicích zápasu a dnes barca neuznany jasný gól. Peres rozdával výplaty. Obálky došly do správných rukou a Don Peres muže mít klidnější spanek .... ostuda, ale my zainteresovani víme jak to chodí

vladcevesmiru1

No teda...smíšené pocity. Před zápasem bych tu plichtu bral a i teď ji nevidím zase až tak zle, když si vezmu ještě tu poslední akci zápasu, kdyby to tam Zazovi spadlo Smajlík 2, ale přesto ta neuznaná branka...to je fakt hrozný fail, tak moc za čarou ten baloń byl, v tak moc důležitém zápase, to je prostě průser! Smajlík 11 Smajlík 15 Ta první půlka byla skvělá, ten pressing byl na jedničku a Vale bylo úplně mimo, v druhé půli se to krapet otočilo. No a Deulofeou byl dneska borec na konec....co ten dneska

Bolomsson85

předváděl! Ať už je ten Dembele zdravý nebo na to dojedeme, protože ten náš útok je jedna velká bída, Messi se zranit, tak jsme fakt nahraní! Suaréz, ten snad honí statistiky na ofsajdy...dneska opět herně neviditelný a špatný moc špatný! Ale jo...nesložili jsme se, náskok v tabulce zůstal stejný. Dobrý bod! Smajlík 7

Bolomsson85
Zedman - 27.11. Odpovědět

Synku ty jsi pablb kosmických rozměrů. Že jsi tu tak stejně nevzpomněl Péreze když jste dali gól po nahrávce z poza vápna. Penalta po šlapaku na Modriče naprosto regulérní. Ale Pérez si ty rozhodčí vodí, proto nechal zlomit nos Ramosovi, 3* ruka v derby a žádná pencle. V sobotu neuznaný regulérní gól Ronalda na 4:2. Ale obálky chodí Smajlík 3

Zedman

Tady vidím velký špatný Smajlík 2 Neměli jste náskok 10b? Já jsem v plichtu doufal. Ale že by k ní došlo timhle způsobem, to prostě nechce nikdo, kdo má rád fotbal.

NoIscoNoDisco
Lazar - 27.11. Odpovědět

" náskok v tabulce zůstal stejný."

On myslel náskok na Valencii, která je druhá. Ne vše se točí kolem Madridu Smajlík 7

Lazar
F4BRE - 27.11. Odpovědět

Deulofea je nejhorší hráč kterýho jsem viděl hrát za Barcu

F4BRE

Jo tak to jo... Nějak si nemůžu zvyknout na to třetí místo. Smajlík 2

Pure - 27.11. Odpovědět

Deulofea strasne nekreativny..hroza nanho pozerat. Kondicka dobra, to co nema v talente sa snazi aspon ubehat a bojovnostou ziskat loptu..ale inac...nema tam co hladat.

Pure

Dokonce čtvrtýýýýýý Smajlík 10

Eidur - 27.11. Odpovědět

Kdyby netopýři šlapali od začátku do plných, tak by jste prohráli. Za mě remka zasloužená, i když samozřejmě ta neuznaná branka tomu uškodila.

Eidur

Co to je za nesmysl? Kdyby nebyl Dembelé zraněný, tak Barcelona vyhrála 19:0....Asi podobná kravina jako jsi napsal ty.

Lazar

No, myslim, že Eidura trochu chápu. Mě taky přijde, že Vale šlape do plnejch jen když hraje s Realem Smajlík 2

Je fakt, že na KDYBY se nehraje. Takže rozumím Tvé reakci ¨Lazare. Nicméně jsem tím chtěl naznačit, že Netopýři si to z mého pohledu prohráli (remizovali) sami Smajlík 7

Eidur

rozumím co si tím myslel, ale napsals to fakt blbě. Barcelona hrála taky první poločas o dost lépe, třeba právě kvůli tomu neměla Vale tolik prostoru a dělala nevynucené chyby...čert ví

Lazar
heto - 26.11. Odpovědět

Ty vole, Zaza, tomuhle říkám výkon!
Jinak zápas dvou diametrálně odlišných poločasů. První poločas hráči Valencie vypadali, že vidí míč poprvé v životě a po každém zisku ho i s mašlí poslali zpět. Na druhou stranu Barcelona moc nevěděla kudy, ale dala regulérní gól. Druhej poločas úplně jinej hlavně od Valencie. Ten zase zahráli podle mě lépe oni. Navíc nebyla písklá pecka na Guedese. Za mě plichta zasloužená a druhej poločas mě i bavil! Smajlík 1

heto
Pure - 26.11. Odpovědět

To uz by bolo trocha vela neuznat gol a dat penu. Aspon to trocha vyrovnal..aj ked neuznat gol je trocha horsie, pretoze muzstvo hra potom uplne inac.

Pure

po golu by vale třeba trochu otevřela hru.. hrála jinak hodně poctivě dozadu a na brejky.. neuznaný gol hru hodně ovlivnil co si budeme povídat,barca by se nemusela vůbec nikam honit dopředu a valencie naopak ano.. ale myslím že to v lalize už nikoho moc nepřekvapí..

Thiago_A

zápas výborný..1.pol barca skvělá.. ale vale má super přechody které byly velmi nebezpečné.
Velká škoda toho hrubého ovlivnění zápasu neuznaným golem..hlavně že ti blbci na lajně vídí všechno ostatní ale míče půl metru za čarou si nevšimnou...neskutečné

Thiago_A

dnes jsem viděl parádní práci sudího v zápase AS Řím, kdy situaci zastavil a zpětně rozhodl pro penaltu a červenou... Bohužel v LL by asi spravedlivé rozhodování videem někomu nehrálo do karet..Spanělsko je strašně zaostale v tomto.

Thiago_A
Lazar - 26.11. Odpovědět

Už to začíná, někde se pískne poločas když padne gól, někde 3 rozhodčí dočasně oslepnou...Takhle se kouzlí v LaLize

Lazar

tradiční ukázka laligy.. toto kolo výborná vizitka.. Snad to bude lepší za rok..pokud teda bude to video .

Thiago_A

Ja to nechapu.Tak kamera to zabrala ze je mic pul metru za carou,jak je videt z obrazku a z opakovaneho zaznamu ktery je k dispozici za pet sekund to vidi statisice lidi.Pouze jedine rozhodci,ktery rozhoduje o osudu zapasu se na zaznam nemuze podivat?Vzdyt obrazovku TV kamery ma hned za lajnou!Je to takovy problem?Ma to zakazano? Smajlík 14

tomogara

Jinak ti rozhodci v La Lize to je kapitola sama pro sebe.Span.liga je jednou z nejlepsich lig na svete(nekteri reknou ze vubec uplne nejlepsi),hraji tam jedni z nejlepsich hracu na svete,ale vykony rozhodcich jsou na urovni 4.africke ligy(kdyz to trosku prezenu Smajlík 7 ).S tim by se melo neco delat,vic se jim venovat,vice je skolit a take se na ne vic zamerovat,a v pripade opakovanych chyb je trestat dosti razantne.Oni by si to ti ostatni vzali vice k srdci,a sp.liga by byla jeste lepsi Smajlík 1

tomogara
Boca - 27.11. Odpovědět

To nejsi sám kdo to nechápe!Během roku dva neuznaný goly,který byli za čarou,ale dozvíš se tady,že defacto to byl vyrovnanej zápas a že rozhodčí nazapískl Valenci penaltu.Jo hold někomu rozhodčí ve vyřazovací fazi poháru odpustí dva ofsajdy a to se to pak postupuje.Ani se nedivim těm Kataláncům,že se chtěj odtrhnout když jsou španěláci takový Degeši,kteří budou o videorozhodčím jen kecat,ale skutek utek.

Boca

Seš debil 6810. Nebo se tak minimálně chováš a vyjadřuješ. Podej si ruku s vládcemvesmíru a jděte demonstrovat proti Perézovi. On to totiž zase zaplatil.

6810,tak jestli myslis ty dva goly z ofsajdu ve vyrazovaci fazi(plus redka tesne pred koncem pro soupere)tak asi vime o jaky tym jde Smajlík 7 Ovsem ja bych tim nevinil Real,a uz vubec ne jeho hrace,to byla proste zhovadilost debilniho rozhodciho/cich.(ted zas naseru asi par fans Realu),ale zduraznuji-hraci Realu s tim nemeli nic spolecneho,pouze zuzitkovali situaci kterou jim rozhodci poskytl.To by udelal kazdy tym,i Bayern.Ale jinak,ja bych politiku do fotbalu moc nepletl,Katalancum preji,

tomogara

Nevim od kdy si tykáme.Ale o Perezovi sem nic nepsal.A co tady taky vidim a čtu tak nejvíc debilů máte v řadách Vy.

Boca

Tykání si strč do archivu a pojď ještě pobrečet nad ofsajdama, který Realu vyhrály LM. A taky ofsajd Ramose ve finále LM proti Atletům před 2 lety. A co generál Franco? Článek je o Vale vs Barca a ty tu píšeš tyhle stupidity. A to to píšu slušně, protože se mi nechce dělat další profil. Proč nemůžeš někdy napsat něco normálního? Prober se kluku...

No nevim.Včera jsem koukal z nej kámošem na prvni poločas (fanda realu) a ten měl neskutečnou radost s toho,že rozhodčí na chvíli oslepl a tak jsem radši odešel na druhej poločas domů.A když si ráno přečtu komentář od Heta,že defacto Valencia byla okradena o pentli.Tak se mi jen potvrzuje,že většina fandů realu jsou debilní trotlové.Ono si stači přečíst komenty na český strance realu jaký jsou to vylízaný paka.

Boca

Tak když to bereš takhle... Já nejsem smutnej ani šťastnej z toho neuznanýho gólu, je mi to v podstatě jedno. Netýká se to Realu, tak mě to až tak nebolí, ale škodí to fotbalu a to se mi nelíbí. Udělat to sudí Realu, tak samozřejmě prskám. Ale asi bych tady neházel hned hnůj na Barcelonu. Pecku na Guedese nevim, ještě jsem neviděl ani záznam.

heto - 27.11. Odpovědět

6810: Nepsal bych, že Valencia byla "de facto" okradena o pentli, protože ona o ní skutečně okradena byla. A jestli si myslíš, že tohle není pravda, tak další reakci ode mě neočekávej. Tím tvrzením sem ovšem nechtěl říct, že se měla pískat. Respektive pískat se měla (fotbalová pravidla jsou jasná, i pro rozhodčího je lepší udělat 1 chybu než 2), ale vzhledem k tomu neuznanýmu gólu jsem rád, že jí nepískl. Jenom je potřeba se na to koukat z obou stran ne jenom z té. Smajlík 7

heto

...z té jedné. A to je to co sem taky tím komentářem chtěl naznačit. Ve většině případů to je tak (logicky), že fanoušek toho týmu vnímá víc chyby na jeho účet, ale na druhé straně přivírá oči. Tak se na to zkus taky kouknout aspoň trošku nezaujatě, prosím.

heto
COKO - 27.11. Odpovědět

Zápas jsem teda neviděl, ale při te jedne střele na branu od Valencie se mi nezda jako že by remiza byla spravedlivym vysledkem (jak se tu píše). Navíc neuznat gol a kopat penaltu která nemusí být proměněná je celkem rozdíl a nedělá to z toho hnedka jeden bod.

COKO

To nepopírám... Smajlík 1

heto

To je pravda. Ale posouzení faulu je úplně něco jiného. Taky se kolikrát mělo po zákrocích hráčů Valencie zlutit, vlastně i za oslavu gólů, a zase by byl zápas trochu jiný, všechno souvisí se vsim;-) Ani bych nebyl tak naštvaný kdyby to bylo o milimetry a mělo se řešit, jestli byl míč celým objemem za čárou nebo ne. Ale taby to bylo o celou délku. To fakt nešlo nevidět...

FotbalFan

Ako pisat o neuznanej penalte ked hlavnym a najviac uskodzujucim faktrom v zapase bol neuznany gol je podla mna na kraji hejtu. Plus vazne tam malo byt par zltych naviac a po oslave golu mohli mat o hraca menej..ale dajme tomu, to pravidlo je aj tak take odveci. Nuz laliga. Sranda ale ze v poslednom zapase Realu sa penalta pisakala hned za nerozhodneho stavu. Nevravim ze to na penaltu nebolo no bola to podla mna trocha prisna penalta.