Zpět na » Primera Division » Nová úniková cesta pro barcelonského Ardu Turana

Primera Division - Nová úniková cesta pro barcelonského Ardu Turana

Nová úniková cesta pro barcelonského Ardu Turana © as.com - Arda Turan

0

Líbilo se

06.01. - Dny tureckého záložníka Ardy Turana v Barceloně už jsou zřejmě definitivně sečteny. Podle britského deníku Daily Mail se hráči, který je naprosto mimo jakékoliv plány trenéra Valverdeho, naskytla velice zajímavá možnost dalšího angažmá. Úniková cesta směřuje za velikou louži.

Je v Barceloně spokojený. Smlouva do roku 2020 mu každý rok zaručí 6 milionů eur. A že nehraje? To snad ani tureckému záložníkovi Ardovi Turanovi nevadí. Letos ho trenér Valverde nepostavil ani na jednu minutu do oficiálního zápasu Katalánců. Jiný by hledal co nejrychlejší cestu pryč z klubu.

Ne tak Turan. Odmítal jednu nabídku na hostování či přestup za druhou a užíval si život na jednom z nejhezčích míst v Evropě. Ale už zdá se, že něco přimělo vousatého Turka změnit názor a co nevidět se bude stěhovat. Pokud se dostatečně atraktivní nabídky nedočkal z Evropy, přišla úplně odjinud.

Britský Daily Mail informoval o tom, že se zajímavé angažmá hráči nabízí v zámořské Major League Soccer. Konkrétně Chicago Fire jedná o jeho příchodu a je mu schopno nabídnout lukrativní smlouvu. Do konce přestupového období zbývá ještě dost času, aby se Barcelona zbavila jedné z velkých zátěží.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Škoda mohl hrát víc, ale co už.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články