Zpět na » Primera Division » Real dvakrát vedl, přesto se sedmnáctým Levante jen remizoval

Primera Division - Real dvakrát vedl, přesto se sedmnáctým Levante jen remizoval

Real dvakrát vedl, přesto se sedmnáctým Levante jen remizoval © soccermania.com -

3

03.02. - REVIEW Fotbalisté Realu Madrid se dostali do vedení hned zkraje do zápasu. Svoji další převahu ale nezúročili a Levante vyrovnalo. Druhou branku Madridští vstřelili necelých deset minut před koncem, ani to jim ale nestačilo. Levante v posledních minutách znovu srovnalo a získalo bod.

Levante UD - Real Madrid 2:2

Branky: 42. E. Boateng, 89. Pazzini - 11. Ramos (Kroos), 81. Isco (Benzema)

Levante UD: Olazábal - Coke, Postigo, Suárez Pier, Luna - Lukić, Lerma (69. Martí), Doukouré - Morales, E. Boateng (60. Jason), Ivi (77. Pazzini)

Real Madrid CF: Navas - Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos (90+2. L. Vázquez) - Bale (66. Isco), Benzema, Ronaldo (82. Asensio)

Vstup do zápasu se Realu Madrid povedl. Hosté se už v jedenácté minutě dostali do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Sergio Ramos. Španělský obránce si naskočil nejvýš na centrovaný balon Toniho Kroose a Karim Benzema navíc zmátl domácího gólmana, když chtěl Ramosovu hlavičku ještě tečovat špičkou kopačky. Domácí gólman Olazábal byl připraven reagovat na Benzemovu teč, ta však nepřišla a míč tak propadl za jeho záda.

Po rychlém gólu Real Madrid získal převahu v držení míče, do výraznějších šancí se ale Bílý balet příliš nedostával. Cristiano Ronaldo zahrával z pětadvaceti metrů přímý kop, jeho střelu ale zastavila zeď. Po rychlé narážečce s Marcelem se do vápna dostal Benzema, z úhlu ale neměl šanci domácího gólmana překonat.

Fotbalisté Levante se na útočnou polovinu dostávali jen sporadicky, krátce před koncem první půle přesto zasadili soupeři tvrdý úder. Obrana Realu nezachytila náběh Moralese, který se dostal do samostatného úniku. Velké nebezpečí sice výborným zákrokem zachránil Keylor Navas, míč se ale odrazil k Emmanueli Boatengovi, který nabíhal z druhé vlny a neomylným zakončením k tyči srovnal na poločasových 1:1.

Ve druhém poločase se Real snažil o přímočařejší hru. Hosté se tak dostávali častěji do zakončení, vedoucí gól se jim ale vstřelit nedařilo. V sedmdesáté čtvrté minutě se do vápna protlačil Benzema, jeho zakončení ale domácí srazili na roh. Z následného rohového kopu hlavičkoval Sergio Ramos, domácí gólman ale konečky prstů nebezpečí zažehnal. Levante se zároveň nebálo chodit do protiútoků. Do jednoho takového se v padesáté sedmé minutě dostal opět Morales, tentokrát ale vytěžil pouze roh.

Vytoužené branky se Madridští dočkali necelých deset minut před koncem. V osmdesáté první minutě se Karim Benzema dostal s míčem ve vápně do příliš ostrého úhlu, a proto přihrávkou pod sebe našel Isca, který z prostoru kolem penaltového puntíku propálil domácího gólmana.

V závěru ale nečekalo Real nic lehkého. V osmdesáté šesté minutě se na zadní tyči zjevil nehlídaný domácí fotbalista, jeho hlavička z bezprostřední blízkosti se ale do brány nevešla. Tato situace nebyla pro hosty dostatečným varováním a v osmdesáté deváté minutě přišlo vyrovnání. Za rozhozenou obranou linii Realu se dostal střídající Pazzini, který procedil míč skrze Navase a zachránil Levante bod.

zdroj: realmadrid.com