Zpět na » Primera Division » Novým trenérem Deportiva je Clarence Seedorf

Primera Division - Novým trenérem Deportiva je Clarence Seedorf

Novým trenérem Deportiva je Clarence Seedorf © laopinioncoruna.com - Clarence Seedorf

0

Líbilo se

05.02. - Deportivo La Coruňa, klub, který jen s nostalgií vzpomíná na časy slávy, byť ne úplně vzdálené, oznámil příchod nového muže na trenérskou lavičku. Již třetím trenérem v letošním ročníku se stane bývalý skvělý fotbalista Clarence Seedorf, který dostal nelehký úkol dotáhnout mužstvo ke kýžené záchraně.

Deportivo La Coruňa se aktuálně nachází po 22 odehraných kolech na 18. příčce ligové tabulky španělské Primera División, tedy první sestupové. Na místo zaručující záchranu v tuto chvíli ztrácí jen tři body, ovšem poslední špatné výsledky týmu, které vygradovaly páteční prohrou v San Sebastiánu 0:5, donutily vedení klubu už ke druhé trenérské změně v probíhajícím ročníku.

Po devátém kole se musel poroučet zkušený kouč Pepe Mel, jehož na lavičce nahradil Cristobal Parralo, pro nějž to naopak byla premiérova zkušenost v nejvyšší soutěži. Nicméně ve 12 zápasech dokázal vyhrát jen dvakrát, z posledních sedmi zápasů ale nevyhrál ani jeden.

Zastavit tuto negativní bilanci přichází 41letý Holanďan Clarence Seedorf. Někdejší vynikající fotbalista ale příliš bohaté zkušenosti na lavičce nemá. Doposud vedl pouze AC Milán ve 22 zápasech sezóny 2013-14 (z nichž vyhrál polovinu) a čínský klub Shenzhen u nějž působil od července do prosince roku 2016 a ve 14 utkáních zaznamenal jen čtyři výhry.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tak ted ještě Edgar Davids do Celty Smajlík 2

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články