Zpět na » Primera Division » Smích. To bylo to, kvůli čemu stáhl Zidane Balea v poločase proti Juventusu z placu

Primera Division - Smích. To bylo to, kvůli čemu stáhl Zidane Balea v poločase proti Juventusu z placu

Smích. To bylo to, kvůli čemu stáhl Zidane Balea v poločase proti Juventusu z placu © as.com - Bale se Zidanem

5

Líbilo se

21.04. - BULVÁRNÍK Z Garetha Balea se již stal pravidelný náhradník. Zidane s ním v sestavě Realu přestává počítat. Byl na střídačce v rozhodujícím klání v Paříži s PSG, lavičku leštil i v úvodním duelu čtvrtfinále LM s Juventusem. Dokonce necestoval ani do Málagy a od začátku nebyl na hřišti ani ve středu proti Athleticu Bilbao. Ovšem není to náhoda.

Podle informací španělského deník AS k tomu má francouzský kouč pádný důvod. Je totiž velice zklamaný z přístupu velšského útočníka, který se stále nezžil ani s kabinou, která nyní bojuje o jediný hlavní cíl. Metu, která ještě může jakš takš zachránit sezónu - 13. trofej z Ligy mistrů.

K definitivní ztrátě důvěry ze strany Zidaneho došlo podle AS během odvetného zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů s Juventusem na San Bernabéu. Ten večer dopřál Zizou Garethovi místo v útoku od první minuty, jenže v poločase Bílý balet prohrával 0:2 a působení Balea na trávníku bylo bezvýznamné. Jediná střela, kterou vyrazil Buffon a vzápětí neúspěšný pokus o patičku. K tomu šest ztracených balónů...

Po příchodu do kabiny se Cristiano Ronaldo obrátil na Balea s žádostí o větší nasazení z jeho strany, neboť bylo evidentní, že postup do semifinále byl ve velkém ohrožení. K překvapení všech přítomných se ale Bale měl jenom usmát. Zřejmě si neuvědomoval vážnost situace, kdy byl Real jeden gól od prodloužení.

Zidane celou scénu sledoval a okamžitě poslal rozcvičovat Lucase Vázqueze, aby byl schopen nastoupit hned od začátku druhé půle. Po tomto incidentu Bale nebyl nominovaný k ligovému zápasu v Málaze a proti Bilbau zůstal jen na střídačce. Nic není náhoda.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dyt hraje picu

BlueFor16years
Reklama
Reklama
Nejnovější články