Zpět na » Primera Division » Puyol vysvětloval svůj příspěvek na Twitteru: Cítím vztek, protože máme lepší tým než oni

Primera Division - Puyol vysvětloval svůj příspěvek na Twitteru: Cítím vztek, protože máme lepší tým než oni

Puyol vysvětloval svůj příspěvek na Twitteru: Cítím vztek, protože máme lepší tým než oni © as.com - Carles Puyol

0

Líbilo se

29.05. - Velký ohlas přinesl komentář a gratulace barcelonské legendy, dlouholetého klubového kapitána Carlese Puyola konkurenčnímu Realu Madrid k zisku třinácté trofeje z Ligy mistrů. Ve svých slovech nepřímo kritizoval špatně vyhodnocené priority katalánského klubu, které jsou dle jeho názoru příčinou toho, že Barca tři roky po sobě vypadla ve čtvrtfinále nejprestižnější klubové soutěže.

„Gratuluji, madridistas. Čtyři Ligy mistrů za pět let, v době, kdy máme jeden z nejlepších týmů historie...Musíme zapřemýšlet nad prioritami," napsal po sobotní výhře Realu nad Liverpoolem 3:1 na Twitteru bývalý kapitán azulgranas.

Na reakci na jeho příspěvek, jestli má raději Barcelona obětovat domácí ligu, aby měla blíže k evropské trofeji ale odpověděl: „Nemyslel jsem, aby se obětovala liga. To se nesmí nikdy. Ale pohár musí hrát ti, kteří normálně nehrají, a na Ligu mistrů být maximálně připraveni. Ale i tak si myslím, že Barca odehrála vynikající sezónu."

Bývalý obránce pak ještě v deníku La Vanguardia vysvětlil, jak svůj příspěvek konkrétně myslel. „Měl jsem v úmyslu jen poslat takový podnět k zamyšlení. Co se děje? Jsem přesvědčený, že máme lepší tým, než Real Madrid, ovšem výsledek je takový, že oni vyhráli čtyřikrát Ligu mistrů za posledních pět let. Domnívám se, že řešení spočívá v tom nezaměňovat priority. Ztrácíme příležitost a jsem kvůli tomu jako příznivec Barcelony hodně naštvaný,“ uvedl pro deník.

„Celý příspěvek by neměl být chápán jako kritika klubu nebo trenéra Valverdeho. Double má velkou hodnotu, vím moc dobře, jak je těžké ho získat. Ale máme výtečné mužstvo a Messiho. Myslím, že Liga mistrů hraje velkou roli na globální úrovni a také při volbě držitele Zlatého míče. Nemám sebemenší pochybnost o tom, kdo je nejlepší fotbalista světa, ale Messi by měl svůj talent využít především v lize a Evropě.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Helinna - 29.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Helinna

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 17 tipu maji super bilanci 14 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Zidane69
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články