Zpět na » Primera Division » Odstřihne Vinícius Balea? Na Ramose se přeci jen pískalo, tyče hrály tentokrát ve prospěch Realu

Primera Division - Odstřihne Vinícius Balea? Na Ramose se přeci jen pískalo, tyče hrály tentokrát ve prospěch Realu

Odstřihne Vinícius Balea? Na Ramose se přeci jen pískalo, tyče hrály tentokrát ve prospěch Realu © FotbalPortal.cz -

2

04.11. - Real Madrid včera dokázal přetrhnout sérii pěti ligových zápasů bez výhry. Ovšem Bílý balet měl namále, o svém triumfu rozhodl až v samém závěru, i díky příspěvku mladého Viníciuse, jenž dostal od nového kouče Solariho šanci, kterou mu předtím Lopetegui odmítal dát.

Vinícius jako střela, Bale naopak bez šťávy

Do chvíle, než poslal trenér Solari na trávník Viníciuse, pokračoval Real ve stejné šedivé dynamice, jako v předchozích zápasech. Příchod 18letého Brazilce ale oživil hráče bez duše na hřišti. Sálala z něj energie, snažil se dát gól a brzy si získal i fanoušky na Bernabéu. Po jeho ostrém centru si nakonec dali i hosté gól na 1:0. Jeho přítomnost ostře kontrastovala s tím, co do té doby předváděl na hřišti Bale. Apatický, bez šťávy. Jestli se Velšan u Viníciuse nezačne brzy učit těmto mladickým přednostem, které už zřejmě zapomněl, možná ho co nevidět vystrnadí i ze základní sestavy.

Na Ramose se pískalo

Už dopředu fanouškovské jádro připravovalo protestní akci, jíž chtělo vyjádřit svoji nevoli vůči kapitánovi Ramosovi. Poté, co zasáhlo vedení klubu, k ní nakonec nedošlo. Ale i tak byl slyšet, především před zápasem, ale i během něj, na adresu kapitána Ramose pískot. Ten se postupně rozšířil i na Balea a v podstatě celé mužstvo. Dokonce předtím, než šel Ramos v 88. minutě zahrávat pokutový kop, zatímco byl oslavován Vinícius, se na hráče s číslem 4 zase nesměle pískalo. Ten ale poté, co ve stylu Antonína Panenky zvýšil na 2:0, ukázal na klubový znak ve stylu, že on rozhodně bojuje za madridské barvy na sto procent.

Líbil se vám výkon Realu proti Valladolidu?
Ano
Ne

Naštvaný Casemiro

Moc dobře nepřijal své střídání v zápase záložník Casemiro. Ve druhé půli mohl dvakrát pokořit gólmana Valladolidu. Jednou hlavičkoval nad, podruhé mu Masip vytáhl slušnou perdu na roh. Proto si asi dělal nárok na delší pobyt na hřišti a když ho Solari střídal, naštvaně mrsknul bundou.

Tentokrát tyče hrály pro Real Madrid

Madridský klub už si letos s nastřelenými tyčkami užil až dost. Jen v lize jich orazítkoval sedm, v Lize mistrů dalších pět. Včera ale jednou hrály i v jeho prospěch. Courtois byl ve druhé půli již dvakrát překonán po střelách Alcaraze a Toniho Villy, ale může poděkovat správcům stadionu Santiaga Bernabéua, že brankovou konstrukci, která ho zachránila, postavili dobře.