Zpět na » Primera Division » Courtois kritizoval Hazarda: Díky jeho patičkám jsme ztráceli míč

Primera Division - Courtois kritizoval Hazarda: Díky jeho patičkám jsme ztráceli míč

Courtois kritizoval Hazarda: Díky jeho patičkám jsme ztráceli míč © marca.com - Thibaut Courtois

0

14.09. - Real Madrid nakonec dnes odpoledne udolal Levante výsledkem 3:2. Nicméně třígólové vedení po prvním poločase nedávalo ani zdaleka tušit, že by se ze zápasu mohlo vyklubat takové drama. Brankář Thibaut Courtois v podstatě za celých devadesát minut neměl jediný zásah. Ten klíčový si ale připsal v nastaveném čase, kdy zachránil Realu tři body.

O přestávce jsme si mysleli, že bychom mohli uhájit čisté konto. To je ale potřeba pokračovat ve stejném rytmu, ale my po pauze takhle nezačali. Přišly góly na 3:1, 3:2 a nám bylo jasné, že znovu už nesmíme ztratit body. V závěru se mi povedl zákrok, který tým zachránil," uvedl hned po zápase Courtois.

Kdybychom pokračovali ve hře z prvního poločasu, porazili bychom soupeře 5:0 nebo 6:0, čímž bych se ho samozřejmě nechtěl dotknout. Odehráli jsme nejlepších 45 minut v tomto roce, ale takový je fotbal. Levante změnilo systém a nám často scházela přesnost přihrávek."

Výpadek rozhodně neměl nic do činění s tím, že nás ve středu čeká náročný duel s PSG."

V 60. minutě nastoupil do hry Courtoisův spoluhráč z reprezentace Eden Hazard. Odbyl si tak soutěžní premiéru v dresu Bílého baletu. Jeho příchod na trávník byl okamžitě znát, nicméně Courtois ho na oko, s úsměvem na tváři, trochu zkritizoval. Hned po příchodu na trávník udělal akci, z které málem skóroval. To dokazuje jak klidný dokáže být na míči. Jsem na něj ale trochu naštvaný, protože ztratil míč kvůli dvěma patičkám. Ale vepředu je to rozdílový hráč. Dobré utkání odehrál i Vinícius, snad dá brzy gól."

Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.