Zpět na » Primera Division » Chce se vrátit. Miláček fanoušků chystá návrat do Barcy

Primera Division - Chce se vrátit. Miláček fanoušků chystá návrat do Barcy

Chce se vrátit. Miláček fanoušků chystá návrat do Barcy © thesun.co.uk - Pedro Rodríguez

3

Líbilo se

13.12. - Byl součástí legendárního barcelonského týmu, který pod vedením Pepa Guardioly sbíral jednu trofej z druhou. Však si ho tenkrát i současný kouč City vytáhl z třetiligové rezervy a dal mu šanci, kterou Pedro Rodríguez mnohonásobně využil. Nicméně s výměnou na trenérské lavičce začal ztrácet svoje místo v sestavě, což vyústilo v přestup do Chelsea.

To už je ale více jak čtyři roky stará historie. Rodák z Kanárských ostrovů postupně zdomácněl na těch britských, život v Londýně se mu začínal dostávat pod kůži. Před rokem dokonce prodloužil smlouvu s Blues. Ta ale v červnu 2020 doběhne do svého konce a je vysoce pravděpodobné, že nabídku na novou mu klubové vedení nepošle.

Pedro se totiž nestal hráčem, jehož by preferoval nový manažer Frank Lampard. Ten v ofenzivě sází na jiné koně. Na Pedra ukázal jen ve čtyřech případech v Premier League a dvakrát v Lize mistrů. A to rozhodně nesvědčí o jeho nepostradatelnosti. Spíš naopak.

Jako potencionálnímu volnému agentovi mu samozřejmě chodí nabídky z různých stran. Naposledy byla se španělským útočníkem údajně v kontaktu Aston Villa, která by ho za jistou kompenzaci ráda brala už teď v zimě. Jenže jak se zdá, Pedro má v hlavě mnohem ambicióznější cíle. Podle Cadena SER nevylučuje návrat do Barcelony, s níž vybojoval pět ligových titulů a třikrát triumfoval v Lize mistrů.

„Je to možnost, která tady prostě je a já doufám, že by se mohla uskutečnit. Všichni vědí, co k Barceloně cítím a je evidentní, že možnost návratu existuje. Vždycky jsem to tvrdil. K tomuto klubu cítím něco speciálního, jsem jeho velkým fanouškem. Spoustu jsem toho tady zažil, byl jsem tady mnoho let a cítím, že měl fanoušci mají rádi," uvedl Pedro.

32letý fotbalista ale tuší, že případný comeback asi nebude nijak snadný. „Samozřejmě, že by to bylo skvělé se vrátit. Pak je tady ovšem otázka, jestli by o tom rozhodoval trenér, prezident, nebo někdo jiný. Myslím, že pro Barcelonu je můj návrat obtížný, ale pořád je to jedna z možností."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články