Zpět na » 1. Bundesliga » Největší letní přestup na obzoru? Zástupci Erlinga Haalanda navštívili Barcelonu a Madrid

1. Bundesliga - Největší letní přestup na obzoru? Zástupci Erlinga Haalanda navštívili Barcelonu a Madrid

Největší letní přestup na obzoru? Zástupci Erlinga Haalanda navštívili Barcelonu a Madrid © goodwordnews.com - Erling Haaland

0

Líbilo se

02.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Zástupci norského útočníka Erlinga Haalanda podle informací televizní stanice Sky v pátek osobně navštívili Barcelonu a Madrid ohledně jednání o možném přestupu svého klienta. Budoucnost Haalanda v Borussii Dortmund je kvůli jeho střelecké formě v letošní sezóně častým předmětem spekulací, které nyní dostávají reálné obrysy.

Hráčův agent Mino Raiola v doprovodu hráčova otce Alfa Ingeho byli v pátek vyfoceni po přistání v Barceloně, kde se podle zdrojů stanice Sky následně sešli s nově zvoleným prezidentem klubu Joanem Laportou.

Jednání mezi zástupci Haalanda a vedením Barcelony tak znovu rozvířily spekulace týkající se Haalandova možného letního přestupu, i když není jasné, jak by Barcelona vzhledem ke své tíživé finanční situaci dohodu financovala.

Stále teprve dvacetiletý útočník je v Dortmundu smluvně vázán do roku 2024, podle některých informací má ale ve smlouvě doložku o uvolnění ve výši 75 milionů eur (66 milionů liber), která vstoupí v platnost v létě 2022.

HaalandAlf Inge Haaland a Mino Raiola v pátek navštívili Barcelonu a Madrid. (zdroj: skysports.com)

S přestupem Haalanda je v posledních týdnech vzhledem k hráčově formě spojována celá řada největších evropských klubů, včetně Manchesteru City, Barcelony a Realu Madrid.

Haaland je považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů světa, o čemž svědčí i jeho 48 gólů v prvních 48 zápasech za německý klub, kam přišel na konci roku 2019 z Red Bullu Salcburk za 17 milionů liber.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články