Zpět na » Liga mistrů » UEFA plánuje vyřadit Chelsea, Real Madrid a Manchester City z letošní Ligy mistrů

Liga mistrů - UEFA plánuje vyřadit Chelsea, Real Madrid a Manchester City z letošní Ligy mistrů

UEFA plánuje vyřadit Chelsea, Real Madrid a Manchester City z letošní Ligy mistrů © onefootball.com - Pohár Ligy mistrů

1

Líbilo se

20.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Účastníkům nově vznikající evropské Superligy Realu Madrid, Manchesteru City nebo Chelsea hrozí, že budou vyřazeni z letošního semifinále Ligy mistrů, uvedl člen výkonného výboru UEFA Jesper Möller. Toto trio je součástí 12 klubů, které v neděli oznámily, že zakládají Superligu, která se okamžitě stala terčem kritiky.

Real Madrid má v semifinále Ligy mistrů čelit Chelsea a Manchester City byl nalosován proti Paris Saint-Germain, který je jediným ze zbylých účastníků soutěže, jenž se neupsal k účasti v Superlize.

Stejný osud v podobě vyřazení z evropských soutěží hrozí i Arsenalu a Manchesteru United, kteří bojují v Evropské lize, přičemž o jejich vyřazení by se mělo jednat na pátečním výkonném výboru UEFA.

„V pátek se koná mimořádná výkonná schůze UEFA, kde očekávám vyřazení 12 klubů z evropských pohárů,” sdělil prezident dánského fotbalového svazu a člen UEFA Jesper Möller.

„Myslím si, že my, kteří milujeme fotbal, bychom to měli udělat. Někdo musí stanovit hranici a zjistit, jakým směrem by se kluby měly ubírat. Dlužíme to našim fanouškům a všem lidem, kteří milují fotbal.”

„Tyto kluby by měly být vyhozeny a já očekávám, že se to v pátek stane. Pak uvidíme, jakým způsobem skončí letošní Liga mistrů.”

„Během víkendu někteří lidé vyjednávali s druhou stranou, což není fér vůči prezidentovi UEFA a všem, kteří poslední roky strávili prací na modelu Ligy mistrů. Musíme z toho vyvodit nějaké důsledky a myslím si, že ty přijdou."

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 20.04. Odpovědět

Myslíte, že se stornuje naložený tiket na výhru PSG v LM, když tohle projde? Smajlík 2

COKO
Kuzma - 20.04. Odpovědět

BUBUBU Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články