Zpět na » Primera Division » Barcelona by mohla v budoucnu nahradit Ronalda Koemana německým stratégem Julianem Nagelsmannem

Primera Division - Barcelona by mohla v budoucnu nahradit Ronalda Koemana německým stratégem Julianem Nagelsmannem

Barcelona by mohla v budoucnu nahradit Ronalda Koemana německým stratégem Julianem Nagelsmannem © www.weser-kurier.de - Nagelsmann

3

Líbilo se

12.03. - Barcelona se údajně již poohlíží po náhradě za současného kouče Ronalda Koemana. A první volbou by měl být manažer RB Lipska Julian Nagelsmann. Koeman zatím na lavičce odvádí dobrou práci a je s týmem ve finále Copa del Rey. Navíc stále tvrdě bojuje o titul La Ligy.

Dle vedení by tak měl Nizozemec dostat ještě jeden rok a nový prezident Barcy Joan Laporta je s ním spokojen. Nicméně do budoucna je pro Nagelsmanna přichystána volná cestička.

Němec je jedním z nejvíce talentovaných mladých trenérů na světě, ale s Lipskem zatím nedosáhl na velký úspěch. Převzal ho v roce 2019. Všem ale ukazuje, že se nebojí ani těch největších soupeřů a v Lize mistrů je vždy dokázal hodně potrápit. Je už ale připraven sám vést evropský velkoklub?

Kouči je stále jen 33 let a tak je možné, že na něj na Camp Nou ještě chvíli počkají. Záležet také bude na tom, jak se k situaci postaví Bayern Mnichov, se kterým je Nagelsmann nejednou spojovaný. Pokud by navíc letos urval bundesligový titul, o jeho služby se v létě strhne bitva.

Sám manažer by se mohl na lavičku FCB hodit. Rád praktikuje intenzivní fotbal spojený s vysokým pressingem, což by jistě fandové na Camp Nou ocenili. Také by mohl přinést velmi svěží vítr do trochu ztrouchnivělých řad Katalánců. Další kroky Nagelsmanna tak bude celý svět napjatě sledovat.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články