Zpět na » Primera Division » Mladíček Pedri odhalil, proč upřednostnil Barcelonu před Realem Madrid

Primera Division - Mladíček Pedri odhalil, proč upřednostnil Barcelonu před Realem Madrid

Mladíček Pedri odhalil, proč upřednostnil Barcelonu před Realem Madrid © https://www.playmakerstats.com - Pedri

1

Líbilo se

22.03. - Záložník Barcelony Pedri prozradil, co stojí za rozhodnutím odmítnout Real Madrid a upsat se klubu z Camp Nou. Osmnáctiletý fotbalista zažil hned několik zkoušek v různých oddílech a nakonec zakotvil u Katalánců. Sem se stěhoval z domovského Las Palmas.

Pedri to komentuje: "Za prvních pár dní, kdy jsem si na sebe oblékal ten bílý dres a koukal se na znak, jsem věděl, že něco není správně. Nakonec jsem měl to štěstí, že jsem skončil v klubu, kde si přeji být."

Také byl dotázán, zda si myslí, jestli je Lionel Messi momentálně v Barceloně šťastný a jestli s ním neprobíral budoucnost. "Jak se výsledky zlepšily, tak i jeho nálada. Stejně tak u všech dalších v mužstvu. O jeho budoucnosti s ním raději nemluvím. To je rozhodnutí, které musí udělat jen on sám a my si zatím užíváme čas, který tu s námi tráví."

"Samozřejmě bych chtěl, aby zde hrál ještě mnoho let, ale nejsem do toho nijak zapojen," zakončuje Pedri, který se k týmu připojil teprve v červenci 2020, ale i tak začíná být jedním z důležitých členů základní sestavy. I Ronald Koeman na něj velmi sází a vidí v něm budoucnost Blaugranas.

Michal Stix / www.sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články