Zpět na » Primera Division » Barcelona a Real Madrid bojují o čtyřiadvacetiletého záložníka

Primera Division - Barcelona a Real Madrid bojují o čtyřiadvacetiletého záložníka

Barcelona a Real Madrid bojují o čtyřiadvacetiletého záložníka © https://www.forzazzurri.net - Ruiz

1

Líbilo se

29.03. - Barcelona i Real Madrid se budou v létě snažit vyztužit střed zálohy a utkají se o jednoho z nejlepších středopolařů Serie A. Oba kluby jsou samozřejmě spojovaný s mnoha hráči napříč celou Evropou, ale jeden fotbalista je měl speciálně zaujmout a svedou o něj tuhý boj.

Tím borcem je záložník Neapole Fabian Ruiz. Tento Španěl by se tak vrátil do své domoviny, jen je otázka, zda a jaký velkoklub si vybere. Jeho výkony v letošní sezóně jsou totiž famózní a prezident italského klubu Aurelio De Laurentiis bude chtít na hráči v létě profitovat.

Pokud by se Ruizovi podařilo i letošní Euro, cena bude ještě o dost vyšší a mohla by atakovat hranici 60 milionů eur. Do hry by se mohlo zapojit i Atletico Madrid, ale přeci jen zmínění dva mají vždy trochu navrch. A to hlavně Bílý balet, který přeci jen svoje finanční trable dokáže maskovat více, nežli Barca.

Mnoho celků na kontinentu řeší problémy a tak je jasné, že je třeba rychle využít možnosti k rychlému zisku financí. V Neapoli má Ruiz smlouvu do roku 2023 a díky jeho výkonům to ani nevypadá, že by klub mohl pokrýt jeho budoucí o dost vyšší nároky. Navíc je až na šesté pozici v lize a peníze v Ligy mistrů se tak vzdalují. My další budoucnost záložníka na stadionu Diega Maradony nevidíme.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články