Zpět na » Primera Division » Vedení La Ligy nezvažuje sankce pro kluby zapojené do Superligy

Primera Division - Vedení La Ligy nezvažuje sankce pro kluby zapojené do Superligy

Vedení La Ligy nezvažuje sankce pro kluby zapojené do Superligy © givemesport.com - Evropská Superliga

0

Líbilo se

03.05. - Vedení La Ligy nebude podnikat žádné kroky proti Realu Madrid, Barceloně a Atleticu Madrid. Tyto kluby se spolu s dalšími devíti evropskými pokusily vytvořit projekt Superligy. Vše ale po dvou dnech padlo díky velké nevoli napříč společností.

Prezident španělské nejvyšší soutěže Javier Tebas se o tom rozpovídal na tiskové konferenci. "Nehovoříme zde o nějakých sankcích. Hodně lidí by chtělo vidět důsledky, ale my máme svoje procedury. Proto zatím nemluvíme o trestu."

"Tři velké kluby byly nakonec potrestány svými vlastními fanoušky. Bylo jasně vidět, že svoje rozhodnutí nedělají pro dobro evropského fotbalu. Jejich reputace byla poničena."

I třeba takový prezident Villarrealu Fernando Roig je proti nějakému banu a raději by, aby vznikla opatření, která by více chránila samotnou La Ligu.

Real Madrid a Barcelona jsou zatím jedinými celky, které jasně nepotvrdily, že s celým tím projektem opravdu končí. Joan Laporta z Barcelony tvrdí, že plán je stále na stole a je ochoten jakéhokoli dialogu s UEFOU. Dle něj je třeba do fotbalu přinést více financí, aby tak mohla pokračovat velkolepá show.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

LaLiga sa zlutovala ked videli v akych dlhoch su Real a Barcelona Smajlík 1

martyy_98
Reklama
Reklama
Nejnovější články